top of page

Dimensione Creativa Case Studies. 
Historie Sukcesu Naszych Klientów.

Odkryj, jak pomagamy firmom z różnych branż osiągać cele biznesowe dzięki innowacyjnym rozwiązaniom cyfrowym.

D-R-O Polska


D-R-O to szeroka gama akcesoriów do urządzeń mobilnych renomowanych producentów: Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Sony, LG, Nokia. Swoje produkty oferują m.in. na Amazonie. Duży wolumen i brak automatyzacji utrudniał obsługę zamówień klientów. Firma DRO zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w automatyzacji księgowań w swoim systemie księgowym.

Automatyzacja prezentacji PowerPoint w Credit Suisse Switzerland

Aplikacja pozwala na przygotowanie prezentacji w programie PowerPoint.

Usprawnienie procesów księgowania faktur za pomocą VBA

Celem projektu było usprawnienie procesów księgowania faktur. Do rozwiązania problemu wykorzystaliśmy VBA. Projekt zakończył się sukcesem, narzędzie było chętnie wykorzystywane przez 3 zespoły księgowe.

Platforma automatyzacji DBaaS - automatyzacja provisioningu baz danych w chmurze

Celem tego studium przypadku jest przedstawienie procesu implementacji platformy automatyzacji DBaaS, która służy do automatyzacji provisioningu baz danych Oracle i MSSQL na maszynach wirtualnych Linux i Windows w chmurze.

Wizualizacja siły sygnału LTE wewnątrz budynków

Celem tego studium przypadku jest przedstawienie procesu wdrożenia prototypu aplikacji do wizualizacji siły sygnału LTE wewnątrz budynków. Aplikacja wykorzystuje pomiary siły sygnału i dane geograficzne do tworzenia raportów o sile sygnału w pomieszczeniach.

DHP E2E Framework – automatyzacja provisioningu serwerów

DHP E2E Framework to zestaw usług internetowych, który udostępnia wiele zintegrowanych i niekompatybilnych systemów w jednolity sposób

Automatyzacja faktur z Amazon dla księgowości D-R-O Polska

Duży wolumen i brak automatyzacji utrudniał obsługę zamówień klientów. Firma DRO zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w automatyzacji księgowań w swoim systemie księgowym.

Prestamosi - Hiszpański Broker

Dzięki naszemu kreatywnemu podejściu, opracowaliśmy nieszablonową identyfikację wizualną wraz z brand hero, która wykorzystuje najsłynniejszy symbol Hiszpanii - Papugę ;).

System zarządzania pracownikami dla firmy Pan Tablet

Firma Pan Tablet to nasz stały klient, który po raz kolejny zwrócił się do nas z prośbą o opracowanie rozwiązania informatycznego.

Pan Tablet - kompleksowa transformacja cyfrowa

Firma Pan Tablet zgłosiła się do nas w celu naprawy jednej z ich aplikacji na systemie iOS. Jako jedyni z kilku firm, sprostaliśmy wyzwaniu.

Platforma ecommerce i konfigurator dla Hawc-Servers

HAWC-SERVERS buduje niestandardowe serwery do nadzoru wideo i zastosowań przemysłowych. Do ich klientów możemy zaliczyć największą sieć fitness w UE, ogólnokrajowych operatorów telekomunikacyjnych, urzędy państwowe, firmy ochroniarskie wiele innych przedsiębiorstw.

Studium przypadku: HP Inc. - materiały promocyjne wspierające sprzedaż

HP Inc. jest innowacyjnym brandem o skali oddziaływania
na cały świat. Mówią o sobie, że “ułatwiają życie wszystkim - każdej osobie, organizacji i społeczności na całym świecie.”Automatyzacja dla księgowości. Impel Business Solutions

Impel Business Solutions to firma znana z profesjonalnej obsługi procesów biznesowych i usług księgowych

iiyama iisignage2

Implementacja projektu strony internetowej, zaprojektowanej przez zespół grafików z zaprzyjaźnionej agencji Infini.to dla ich klienta iiyama

iiyama eshare

Implementacja projektu strony internetowej, zaprojektowanej przez zespół grafików z zaprzyjaźnionej agencji Infini.to dla ich klienta iiyama

Strona internetowa Natura Dobrego Sera

Kolejny udany projekt we współpracy ze znaną agencją reklamową - Infini.to


Ich klient po raz kolejny zlecił opracowanie kreatywny projekt strony internetowej dla serów Mlekpol.

Kompleksowy produkt Najlepsza Izolacja/Nova Izolace

Mamy przyjemność tworzyć od podstaw submarkę jednego z największych producentów piany PUR oraz materiałów specjalistycznych z branży budowlanej w Europie - ASTECO.

Aplikacja Mustang - automatyzacja testów immunofluorescencyjnych

Mustang to aplikacja komputerowa Windows, która jest aplikacją do kontroli procesu IFA (test immunofluorescencji) działającą z robotem do obsługi cieczy QUANTA-Lyser 4000: www.werfen.com/na/en/quanta-lyserr-family-eiaifa-processors

Wdrożenie backendu systemu OMS - wewnętrzne rozwiązanie do obsługi zamówień usług

OMS to wewnętrzne rozwiązanie internetowe przeznaczone dla klientów zainteresowanych zamawianiem usług oferowanych przez dział Cross Divisional Service Platform (CDSP).

Rozwiązanie to jest wysoce dostosowanym systemem biletowym (ITS), który zawiera również funkcje CRM.

Platforma automatyzacji DBaaS

Platforma automatyzacji DBaaS to następca i ulepszona wersja DHP E2E Framework. Jest to platforma automatyzacji dedykowana do dostarczania baz danych Oracle i MSSQL na maszynach wirtualnych Linux i Windows w chmurze.

Strona produktowa platformy Pan Tablet

Po stworzeniu platformy czas na rozwój.

Holistyczne opracowanie strony produktowej, której celem było promowanie poprzez kampanie platformy edukacyjnej Pan Tablet oraz zajęć lekcyjnych z tymi aplikacjami.

HP dla dystrybucji

Po sukcesie poprzedniego projektu, przyszedł czas na kolejny projekt dla znanej, na calym świecie marki Hewlett-Packard.

Aplikacja wewnętrzna dla banku. Credit Suisse

Podjęliśmy współpracę z bankiem szwajcarskim, po to żeby stworzyć portal zarządzania transakcjami.

Automatyzacja procesu provisioningu baz danych w chmurze z platformą DBaaS

Polecenie RES to oprogramowanie komputerowe dla systemu Windows, które działa jako aplikacja sterująca dla urządzenia RES (Rapid Extraction System) firmy CambTek.

iiyama Values

Wdrożenie projektu strony internetowej, zaprojektowanej przez zespół grafików z zaprzyjaźnionej agencji Infini.to dla ich klienta iiyama

Kompleksowy produkt Woman Code

Woman Code to recepta na udany związek oraz dobrą zabawę. Te dwa elementy bez wątpienia budują poczucie szczęścia pary, które da się osiągnąć, dzięki wzajemnemu zrozumieniu i wsparciu, co ułatwia Woman Code.

ATMS od ALAN Systems

Wspaniałe projekty i przygoda nad dedykowanymi rozwiązaniami dla edukacji

Wszechstronność. Elastyczność.

Poznaj historie sukcesu naszych klientów i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci w realizacji Twoich celów biznesowych. Sprawdź nasze case studies z różnych branż i zainspiruj się do innowacji!

bottom of page