DHP E2E Framework – automatyzacja provisioningu serwerów
DHP E2E Framework to zestaw usług internetowych, który udostępnia wiele zintegrowanych i niekompatybilnych systemów w jednolity sposób
DHP E2E Framework to zestaw usług internetowych, który udostępnia wiele zintegrowanych i niekompatybilnych systemów w jednolity sposób. Umożliwia to wspólny interfejs oparty na SOAP i REST. E2E Framework działa jako warstwa API nad systemami takimi jak:
VMware (https://www.vmware.com/)
ServiceNow (https://www.servicenow.com/)
Splunk (https://splunkbase.splunk.com/apps/)
Active Directory
HP Asset Manager
i wiele innych
Działanie
Systemy udostępniane przez E2E Framework są orkiestrowane za pomocą Oracle BPMN (Business Process Management Notation). BPMN komunikuje się z systemami za pomocą wspólnego API.
Cel
Celem procesu BPMN wraz z E2E Framework jest wdrożenie zautomatyzowanego przepływu pracy dla maszyn wirtualnych Windows i Linux, a także serwerów baz danych MSSQL i Oracle na tych maszynach wirtualnych.Przepływ pracy realizuje zamówienie złożone przez klienta wewnętrznego w ServiceNow. Następnie komunikuje się z różnymi systemami w celu:
Pozyskania zasobów
Zarejestrowania artefaktów
Wdrożenia pakietów
Skonfigurowania uprawnień
Przekazania klientowi gotowego do użycia serwera bazy danych
Korzyści biznesowe
Głównym celem biznesowym E2E Framework jest poprawa jakości i przepustowości procesu provisioningu serwerów.Osiąga się to poprzez:
Ograniczenie błędów ludzkich
Automatyzację etapów provisioningu
Wyniki
Wdrożenie E2E Framework przyniosło następujące korzyści:
Zmniejszenie liczby błędów provisioningu o 50%
Skrócenie czasu provisioningu o 30%
Zwiększenie satysfakcji klientów
DHP E2E Framework to udane rozwiązanie, które zautomatyzowało proces provisioningu serwerów i poprawiło jego jakość i przepustowość. Framework może być stosowany w innych organizacjach w celu zautomatyzowania złożonych procesów biznesowych i poprawy ich wydajności.
Przeczytaj inne Case Study
D-R-O Polska
D-R-O to szeroka gama akcesoriów do urządzeń mobilnych renomowanych producentów: Samsung, Xiaomi, Huawei, Apple, Sony, LG, Nokia. Swoje produkty oferują m.in. na Amazonie. Duży wolumen i brak automatyzacji utrudniał obsługę zamówień klientów. Firma DRO zwróciła się do nas z prośbą o pomoc w automatyzacji księgowań w swoim systemie księgowym.